امروز چهارشنبه 17 آذر 1400 ساعت 01:31:19
برگزاری كارگروه تخصصی کنترل سیلابهای شهری در سالن جلسات ستاد مدیریت بحران شهر اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران شهر اسلامشهر؛ نشست ماهانه کارگروه تخصصی کنترل سیلابهای شهری در روز سه شنبه مورخ 95.10.14  راس ساعت 10.30 صبح و با حضور کلیه اعضای کارگروه در سالن جلسات ستاد مدیریت بحران (الغدیر) شهر اسلامشهر برگزارشد.

گفتنی است در این جلسه که جناب آقای دکتر اردشیر رئیس محترم پژوهشکده محیط زیست دانشگاه صنعتی امیر کبیر به عنوان میهمان ویژه حضور داشتند، به ارائه توضیحات در خصوص مطالعات انجام گرفته در زمینه ی رودخانه کرج ( سالور ) و چگونگی مقابله با تهدیدها و حوادث در زمان بروز بارندگی و سیلابی شدن مسیل ها توضیحاتی را در غالب پاور پوینت به حاضرین در جلسه ارائه نمودند.
ضمناٌ این نشست که دو ساعت بطول انجامید و ریاست جلسه را جناب آقای چنگیز جعفری سرپرست ستاد مدیریت حوادث غیر مترقبه به عهده داشت،چهار مصوبه داشت که از جمله این مصوبات ارائه فایل شرح خدمات مورد نیاز در عملیات زمستانه بود که می بایست توسط معاونت محترم خدمات شهری و امور مناطق و ستاد مدیریت بحران شهر در اختیار اعضای کار گروه قرار گیرد.


احادیث
امام صادق - علیه السّلام - فرمود: خدای متعال می‌فرماید: مردم خانواده من هستند، پس محبوبترین آنان نزد من كسانی هستند كه با مردم مهربان‌تر و در راه برآوردن نیازهای آنان كوشاتر باشند.«الكافی، ج 2، ص 199»
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 118
بازدید دیروز: 884
بازدید کل: 586156