امروز سه شنبه 08 فروردین 1402 ساعت 00:27:09
سال 1401 رهبری
اولین رویداد مدیریت بحران ایران قوی 1401
برگزاری نشست ستاد مدیریت بحران شهر اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران شهر اسلامشهر، نشست مدیریت بحران شهر اسلامشهر به ریاست مهندس سرمدی ریاست ستاد و سرپرست شهرداری و با حضور معاونین و مدیران مناطق و مدیران عامل سازمانها و رؤسای ادارات شهر و عضو ستاد، در روز چهارشنبه مورخ 96/6/29 راس ساعت 9 صبح در سالن جلسات حوزه شهردار برگزار شد.




گفتنی است در ابتدای این جلسه مهندس کبیری نماینده محترم اداره کل پدافند غیر عامل استانداری تهران در قالب پاورپوینت و پیرامون مخاطرات و تهدیدات شهر اسلامشهر مطالبی را ارائه کردند.
و در ادامه نیز مهندس مهدوی جانشین ستاد و معاون محترم خدمات شهری و امور مناطق گزارش مبسوطی پیرامون اعتبارات عمرانی پیش بینی شده در بودجه سال جاری با موضوع مدیریت بحران و بالغ بر سه میلیارد تومان را جهت اطلاع اعضاء ایفاد نمودند.
همچنین دیگر اعضاء نقطه نظرات خود را در خصوص بندهای دستور جلسه و نیز چالش ها و نقاط قوت و ضعف سازمانها و ادارات متبوع خود را جهت آگاهی و بالابردن سطوح امنیت و آمادگی شهر در زمان حوادث غیرمترقبه و بحران ارائه کردند.
شایان ذکر است در پایان این نشست مهندس داود بیات سرمدی سرپرست شهرداری اسلامشهر با تقدیم لوح تقدیر به کلیه اعضائ ستاد از آنها تشکر و قدردانی نمودند.






احادیث
سعی کن عظمت در نگاه تو باشد نه آنچه بدان مینگری
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 14
بازدید دیروز: 802
بازدید کل: 830624