امروز شنبه 24 مهر 1400 ساعت 08:58:50
استقرار کانکس های ستاد مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر در بیمارستان امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث غیرمترقبه و بحران شهرداری اسلامشهر ؛ با توجه به روند صعودی ابتلاء به کرونا در هفته‌های اخیر و ضرورت افزایش ظرفیت پذیرش بیمار،کانکس های تخصصی بیمارستانی در محوطه بیمارستان امام رضا(ع) مستقر و مشغول به خدمات رسانی و درمان بیماران کرونایی گردید.
 
داود غلامی مدیر ستاد بحران شهرداری اسلامشهر در این خصوص گفت: در پیک پنجم بیماری کویید-۱۹ و در پی افزایش ابتلای شهروندان و اعلام نیاز مبرم جهت تأمین و تجهیز به کانکس ها و تجهیزات بیمارستان صحرایی مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر (شامل دو دستگاه کانکس تخصصی) به همراه تجهیزات کامل جهت بستری و درمان بیماران مبتلا به کرونا در اختیار بیمارستان امام رضا (ع) قرار گرفت.
 
غلامی در ادامه خاطر نشان کرد ستاد حوادث غیرمترقبه و مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر در راستای کنترل شیوع این بیماری منحوس با تمام پتانسیل و ظرفیت های پیش بینی شده، آماده ی خدمات رسانی به مراکز درمانی و شهروندان محترم خواهد بود.

احادیث
امام صادق - علیه السّلام - فرمود: خدای متعال می‌فرماید: مردم خانواده من هستند، پس محبوبترین آنان نزد من كسانی هستند كه با مردم مهربان‌تر و در راه برآوردن نیازهای آنان كوشاتر باشند.«الكافی، ج 2، ص 199»
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 687
بازدید دیروز: 614
بازدید کل: 559913