امروز پنجشنبه 20 مرداد 1401 ساعت 22:08:04
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی هشدار و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث غیرمترقبه و بحران شهرداری اسلامشهر، در این جلسه که با حضور اعضای کارگروه در محل ستاد مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر برگزار شد، ضمن بررسی برنامه های گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل(هشتم تا چهاردهم آبان ماه) ، پیشنهادات اعضای کارگروه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 
داود غلامی دبیر کمیته پدافند غیرعامل شهرداری در جلسه ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل سال1400 گفت: تمامی فعالیت های حوزه پدافند غیرعامل در همه بخش های مختلف و سرفصل فعالیتهای کارگروه های تخصصی در این حوزه، مادامی تأثیرگذار بوده و عملیاتی می شود، که همراهی و مشارکت مردمی را در پی داشته باشد، که تحقق این مهم در سایه تصمیم گیری های آگاهانه، آموزش و اطلاع رسانی متولیان امر است.
 
انجام اقدامات و تمهیدات لازم در خصوص تبلیغات شهری طرح های متناسب با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، اطلاع رسانی پیام ها و طرح های مرتبط با ایمنی و کاهش خطرات، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی برای مردم و مسئولین توسط شهرداری و جمعیت هلال احمر، نحوه اطلاع رسانی هشدارهای اعلامی کارگروه هشدار و اطلاع رسانی و ... از دیگر موضوعاتی بودند که در این جلسه مطرح شدند.

احادیث
سعی کن عظمت در نگاه تو باشد نه آنچه بدان مینگری
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 348
بازدید دیروز: 408
بازدید کل: 718710