امروز چهارشنبه 19 بهمن 1401 ساعت 04:32:30
برگزاری جلسه بحران شهرداری اسلامشهر با حضور فرماندار شهرستان
جلسه بحران شهرداری اسلامشهر در حوزه خدمات شهری با حضور حسین حبیبی فرماندار شهرستان، محسن حمیدی شهردار اسلامشهر، مرتضی خانعلی نایب رئیس شورای شهر و اکبر گنجه معاون خدمات شهری و امور مناطق، داود غلامی مدیر بحران، مدیران مناطق و سازمان های خدمت رسان اعم از آتش نشانی،اتوبوسرانی و مدیران خدمات شهری مناطق شهرداری اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر در این جلسه حمیدی ضمن ارائه توضیحات در خصوص شرح وظایف نیرو‌های خدماتی و امدادی شهرداری به بیان گزارش عملکرد معاونت خدمات شهری شهرداری اسلامشهر در بحران های جوی اخیر پرداخت. حسین حبیبی فرماندار شهرستان ضمن تشکر از تمهیدات و آماده باش شهرداری اسلامشهر در همه ی حوزه های ستادی و خدماتی با اشاره به عملکرد خوب شهرداری اسلامشهر در سیل فیروزکوه و تقدیر از این تیم مجرب شهرداری، اظهار کرد که همیشه آمادگی در برابر حوادث و برنامه ریزی و مدیریت بحران موجب می شود که خسارت های کمتری به شهروندان وارد شود.

وی در ادامه از واحد های مختلف خدمات شهری بازدید نمود و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی و برنامه ریزی مدیریت شهری در خصوص بحران احتمالی قرار گرفت و در پایان جلسه تمامی نیروهای خدماتی و امدادی به محل مأموریت خود اعزام شدند تا با تمام ظرفیت ها و ادوات در آماده باش کامل جهت هر گونه بحران احتمالی باشند.
احادیث
سعی کن عظمت در نگاه تو باشد نه آنچه بدان مینگری
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟
نمایش نتایج
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 188
بازدید دیروز: 736
بازدید کل: 803016